• از آغاز تا زمان موفقیت تجارت الکترونیک شما در کنار شما خواهیم بود ...

معرفی شرکت تجارت الکترونیک سمند

شرکت تجارت الکترونیک سمند به منظور پشتیبانی و حمایت از کاربران اینترنت و همچنین همگامی با آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی جهان پیشرفته الکترونیکی در زمینه ارائه خدمات الکترونیکی و تجارت الکترونیک از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و پس از اثبات نیات بی شائبه و تشریح آرمانها و ایده آلهای شرکت همواره مورد استقبال روزافزون کاربران خود قرار گرفته است . حضور در بازارهای جهانی و کسب افتخارات بین المللی از جمله اهداف کلان شرکت بوده که با پشتیبانی و حمایت منابع انسانی متخصص و متعهد در کلیه زمینه های مرتبط دستیابی به آن اهداف دور از دسترس نمی باشند . مشتری گرایی از مهمترین اصول اعتقادی شرکت بوده و کلیه پرسنل توانمند شرکت با درک آن خود را در پیشبرد برنامه ها مهیا و به روز می نمایند . ایمان مدیریت شرکت به پرورش روحیه به روز رسانی تشویق و تعالی قوه خلاقیت و نوآوری درک و احترام به اندیشه و شخصیت پرسنل موجب مشارکت و همراهی عمومی آنان در امر تصمیم سازی و بهبود مستمر فعالیتهای شرکت گردیده است که حاصل آن افزایش بازده و ارتقا سطح کیفیت محصولات شرکت را به دنبال داشته است .

اکنون که جهان وارد هزاره سوم گردیده است ، نگرش مدیریتی در سطح خرد و کلان با تغییرات شگرفی روبرو گشته است . از جمله این تغییرات می توان به ورود تکنولوژی به همه جوانب زندگی بشر اشاره نمود ، این امر همچنین باعث بروز نگرش سیستماتیک در سطح مدیران جوامع گردیده است .

شرکت تجارت الکترونیک سمند یکی از پیشروترین شرکتها در زمینه فن آوری اطلاعات و تجارت الکترونیک می باشد . حاصل این فعالیت 7 ساله ، طراحی ، مشاوره ، نظارت و اجرای موفق بسیاری از پروژه های دولتی و خصوصی بوده است . از مهمترین بستر های اجرایی این شرکت اجرا و پیاده سازی راه حل های الکترونیکی e-Solutions با استفاده از تکنولوژی های روز بوده است که این زمینه خود به گروه های منابع تخصصی ذیل تقسیم می شود .

جهان امروز دنیای ارتباطات و فناوری است که دائم شاهد تحول دگرگونیهای گسترده ای در آن هستیم شرکت تجارت الکترونیک سمند به منظور ارائه توانمندی ها و قابلیتهای خود همواره در تلاش است تا جدیدترین دستاوردهای نوین جامعه IT را با استفاده از روشهای ارتباطی مناسب دریافت و اطلاع رسانی نماید این شرکت با تکیه بر توانمندی های خود و همکاری مشترک با شرکتهای داخلی همواره کوشیده است تا در جهت ارائه خدمات فن آوری اطلاعات به مشتریان خود در قالب گروه فن آوری اطلاعات ایدورس که یکی از گروههای وابسته به شرکت تجارت الکترونیک سمند می باشد پیشرو باشد

از این خدمات می توان به خدمات ذیل اشاره نمود :

  • طراحی وب سایت و ارائه راه حل های مبتنی بر نرم افزار های تحت وب CMS , Portal
  • راه اندازی فروشگاه های آنلاین
  • بهینه سازی وب سایت
  • تبلیغات الکترونیک
  • مولتی مدیا و کاتالوگ الکترونیکی

گردش پول بین المللی همواره یکی از مهمترین حلقه های زنجیره تجارت الکترونیک بوده است شرکت تجارت الکترونیک سمند با توجه به اهمیت این مهم و محدودیت های موجود همواره کوشیده است تا با همکاری بانکهای معتبر اروپایی بتواند راه حل های مناسب و معتبری را برای هموطنان ارائه نماید که این خود گام بزرگی در جهت ارائه خدمات بهتر تجارت الکترونیک می باشد و این فعالیت های امکان ارائه خدمات ذیل را در واحد گروه مالی و اعتباری ایدورس به هموطنان عزیز می دهد :

  • -صدور کارتهای اعتباری و بین المللی
  • - افتتاح حساب بین المللی مرچنت
  • - پرداخت الکترونیک
  • - انتقال پول الکترونیکی
  • - سامانه پرداخت
ترسیم معماری تجارت شما

شبیه سازی تجارت شما در دنیای تجارت الکترونیک و ایجاد محیط بازخوردی جهت موفقیت بیشتر

پیاده سازی

پیاده سازی تجارت الکترونیک شما در دنیای دیجیتال با استفاده از برروز ترین دانش روز دنیای وب

برنامه نویسی

طراحی و اجرای مدل کسب کار شما با برروز ترین زبان های برنامه نویسی

پشتیبانی

پشتیبانی و مانیتورینگ مستمر تجارت شما جهت دستیابی به بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان

با ما در ارتباط باشید

شرکت تجارت الکترونیک سمند پیشرو در ارائه انواع خدمات الکترونیکی

کرمانشاه سیمتری دوم-ساختمان زاگرس واحد9(08338369926)

ارتباط با ما